רו"ח כפיר אברהם

ייעוץ מס

ייעוץ מס

תכנון מס (או הימנעות ממס) הוא שימוש בכלים שנותן החוק, בלקונות משפטיות ובתעלולים פרשניים על-מנת להפחית את חבות המס של יחיד או חברה. בהינתן אפשרויות שונות לביצוע פעולה מסוימת, מתכנן המס משווה בין תוצאות המס של דרכי הפעולה במטרה לבחור את דרך הפעולה שתניב את תוצאות המס הטובות ביותר עבור לקוחו.

תכנון מס הוא למעשה שימוש יצירתי בחוקי המס של מדינה מסוימת לשם הפחתת שיעור המס בו חייב הנישום.

בתי המשפט קבעו במספר פסקי דין שזוהי זכותו של הנישום לתכנן את עסקיו כך שישלם פחות מס, ויש כאלה שאף הוסיפו שזוהי חובתו של המומחה לענייני מס לתכנן עסקאות משפטיות כך שלא תהיינה עתירות מס.
על מנת שתכנון מס יהיה לגיטימי נדרשת מהות כלכלית אמיתית לפעולה המבוצעת. 
עסקה שכל מטרתה היא הפחתת מס והיא מנוגדת לכל היגיון כלכלי בריא הינה עסקה מלאכותית.

בפקודת מס הכנסה קיימים סעיפים רבים המקנים אפשרות לתשלום מס מופחת. על מנת למנוע תשלום מס ביתר, קיימת חשיבות עליונה לברר את כל הניכויים, הזיכויים והקיזוזים להם זכאי בעל העסק.

רואה חשבון כפיר אברהם, בעל תואר שני במיסים בעסקים (MBT) ובעל ידע מקצועי ועדכני יסייע בהגשת דוחות שנתיים לצרכי מס, בצורה האופטימאלית ביותר שתביא לתשלום מס מינימלי מבחינת תכנון מס עבור הלקוח ובכפוף לחוק.

התוצאה?
חיסכון כספי בתשלומי מס, היכרות עם טווח רחב של הטבות להן הנך זכאי, ניהול עסקי נכון, מקסום התוצאות הכלכליות, ניהול נכון של העובדים, רווח נטו גבוה, שקט נפשי.

פנו עוד היום לפגישת ייעוץ מס במשרד רו”ח כפיר אברהם, בנייד 054-6723458.

שלחו לנו וואטסאפ
Call Now Button