כפיר אברהם
רואה חשבון

אודות

נעים להכיר

נעים להכיר, שמי כפיר אברהם, רואה חשבון בעל למעלה מ-10 שנות ניסיון. אני מתמחה במתן שירותי ראיית חשבון ופתרונות פיננסיים ליחידים ולעצמאים.

מהיכרות ארוכת שנים עם עצמאים רבים הבנתי שלרבים מהם חסרים כלים פרקטיים לניהול הכספים בעסק שלהם, כמו גם מידע מקצועי שיסייע להם למצות את זכויותיהם בתחום המיסוי.  לכן לאחר שנים כרואה חשבון שכיר, החלטתי לפתוח משרד עצמאי ולהעניק שירותי ראיית חשבון וניהול כספים, באופן שיספק מעטפת פתרונות לכלל הצרכים של עצמאים, בעלי עסקים קטנים וחברות.

החזון שלי הוא להעניק ללקוחותיי ליווי אישי ומקצועי בתחום הכספים, לספק להם ידע מקצועי בעל ערך ולהעניק להם את הביטחון בניהול הפיננסי של העסק שלהם.

כדי לממש חזון זה אני:

  • מנגיש ללקוחותיי את המידע המקצועי בצורה פשוטה וברורה
  • מספק להם הדרכה כיצד להתנהל באופן נכון ויעיל
  • מעניק תמיכה, ליווי שוטף וזמינות מלאה
  • מתאים באופן אישי את השירות לצרכיו הייחודיים של כל לקוח


לתפיסתי, חשוב לבחון לעומק את רואה החשבון לפני שתבחרו את רואה החשבון שיפעל עבורכם. רואה חשבון הוא הרבה מעבר ליועץ מס. ככל שיהיה לו רקע רחב ומעמיק יותר במגוון תחומי התמחות, כך הוא יוכל להעניק לכם שירות מקצועי ומקיף הרבה יותר, תוך התחשבות בהיבטים שונים ומגוונים של פעילותכם, במאפייניכם האישיים ובצורכיכם הייחודיים.

מתוך תפיסה זו אני מקפיד להעניק לכל לקוח שלי שירות אישי ומדויק, בהתאם לצרכיו ולשאיפותיו. אני מאמין וגם יודע שאין פתרון אחד שמתאים לכולם. כל מקרה נבחן לגופו ולעומקו, בכדי לספק פתרונות לשמירה ולשיפור הרווחיות של לקוחותיי ולצמצום הוצאות המס שלהם.

מלבד שירותי ראיית החשבון, אני מעניק שירותי תכנון פיננסי לעסקים. בין אם מדובר בחברה גדולה או קטנה, בעסק זעיר או בעובד עצמאי, מטרתי היא תמיד לסייע במיקסום הרווחים ולשמור את העסק רווחי.

אני מאמין שרואה חשבון מקצועי הוא לא פחות משותף לעתיד הפיננסי שלך ושל העסק שלך. אני מזמין אותך ליצור עמי קשר כדי שיחד נוכל לבחון איך למצות את פוטנציאל הרווח והמיסוי שלך ושל העסק שלך.

רואה חשבון מוסמך (C.P.A (Isr

בוגר תואר ראשון (B.A) במנהל עסקים התמחות בחשבונאות, המכללה למנהל, ראשל”צ.

בוגר תואר שני (M.B.T) במיסים לעסקים ויחידים, המכללה למנהל, ראשל”צ

גם לכם מגיע את הטובים ביותר להצלחת העסק שלכם

אנחנו כאן בכדי להקשיב לצורך הפיננסי של העסק שלכם וללוות אתכם באופן שוטף ולסייע לכם במיקסום הרווחים באמצעות ניהול פיננסי ועסקי ותכנוני מס אופטימאליים.